پیشنهاد شگفت انگیز اپلیکیشن ساز اپچار

 پیشنهاد شگفت انگیز اپچار به شما کمک میکند تا محصولات تخفیف خورده و یا به اصطلاح پیشنهاد ویژه را در دسته بندی ای جداگانه در اپلیکیشن قرار دهید.این پلاگین  قابلیت قرار دادن محصولات در صفحه ی اول اپلیکیشن  به همراه یک تایمر 48 ساعته را ایجاد می کند .  همچنین می توانید تایمر را در  جزئیات خود محصول نیز نمایش دهید.

نحوه ی فعال سازی افزونه: #

این افزونه نیز مطابق دیگر افزونه ها، ابتدا باید خریداری شود. پس از خرید افزونه، لایسنس فعالسازی در اکانت شما، قسما داشبورد،  در سایت اپچار نمایش داده می شود. لایسنس را کپی نمایید. به وب سایت خود بروید. به  اپچار، افزونه های اپچار مراجعه نمایید. و لایسنس را در محل خود قرار دهید  و پلاگین را فعال نمایید.

آموزش کار با افزونه پیشنهاد شگفت انگیز #

ابتدا باید  به محصول مد نظر خود بروید. تخفیف را ایجاد نمایید. به محصول زمان بدهید. آغاز و پایان تخفیف باید کاملا مشخص باشد

تخفیف را ایجاد نمایید

اگر می خواهید تایمر شگفت انگیز بودن در جزئیات خود محصول نیز نمایش داده شود. باید در همان قسمت جرئیات محصول، قسمت اپچار مراجعه نمایید و تیک special offer product را فعال کنید.

special offer product

در ادامه باید به تنظیمات صفحه ی اول اپلیکیشن خود مراجعه نمایید و در لیست المان های صفحه ساز، پیشنهاد شگفت انگیز را انتخاب نمایید. سپس در کادر ایجاد شده، آیدی  (شناسه )محصولات  تخفیف خورده ی خود را در المان مربوطه قرار دهید.

نحوه ی تعیین ایدی محصول: #

آیدی یا شناسه ی محصول در لیست محصولات در دسترس شماست.

نحوه ی تعیین ایدی محصول

 نمایش افزونه در اپلیکیشن: #

 نمایش افزونه در اپلیکیشن:

 

نکته مهم: توجه نمایید اگر ایدی محصولی را در صفحه ی اول قرار می دهید، حتما دقت نمایید که در صورتی که محصول را پاک کردید، ایدی آن را از صفحه ساز پاک کنید.  

قدرت گرفته از BetterDocs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *