تنظیمات افزونه ی زمان ارسال سفارش

بسیاری از مشتریان تمایل دارند سفارشات خود را در زمانی تحویل بگیرند که آمادگی دریافت ان را دارند. از طریق افزونه ی تعیین زمان ارسال سفارش توسط فروشگاه ، شما می توانید جدول زمان ارسال تعیین نمایید تا کاربر زمان تحویل را تعیین نمایید. اپلیکیشن ها فست فود و رستوران، خشکشویی ها، هایپر مارکت ها، میوه فروشی ها و … نیاز به این افزونه دارند تا خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه کنند.

نحوه ی فعال سازی افزونه ی تعیین زمان ارسال سفارش توسط فروشگاه: #

ابتدا باید لایسنس افزونه ی تعیین زمان ارسال سفارش توسط فروشگاه از سایت اپچار خریداری شود. سپس در وردپرس، اپچار،قسمت افزونه های اپچار، افزونه فعال گردد. پس از فعالسازی، در زبانه ی پلاگین های اپچار، گزینه ی زمان دریافت سفارش فعال می شود. پارامترهای مختلف ان در تصویر زیر مشخص می باشد.

زمان ارسال سفارش

مطابق تصویر بالا، شما ابتدا عنوان ساعت تحویل و روز تحویل را با توجه به سلیقه ی خود انجام می دهید.

تعداد ساعت انجام سرویس از زمان گرفتن سفارش:

این قسمت یکی از قسمت های مهم تنظیمات می باشد. ابتدا شما باید زمان آماده سازی را در نظر گرفته و سپس در این قسمت بر حسب ساعت بنویسید. معمولا سیستم های سوپر مارکتی زمان خاصی لازم ندارد اما خشکشویی یا رستوران ها ممکن است که نیاز به زمان برای آماده سازی داشته باشند.

نکته: این افزونه با افزونه ی زمان دریافت سفارش از مشتری هماهنگ می باشد و زمان آماده سازی را بعد از دریافت سفارش محاسبه می کند.

مابقی موارد هم مطابق عکس کاملا واضح می باشد و نکته ی گمراه کننده ای ندارد.

تنظیم زمان ارسال برای هر محصول: #

علاوه بر تنظیمات عمومی برای ارسال کالا، ممکن است شما سفارشاتی داشته باشید، که زمان آماده سازی متفاوتی دارند. می توانید به محصول مدنظر خود مراجعه نمایید و مطابق تصویر زیر، زمان آماده سازی آن را انحصاری وارد نمایید.
نکته: زمان اماده سازی محصول خاص شما اگر کمتر از زمان آماده سازی عمومی باشد، زمان عمومی در نظر گرفته می شود.
نکته 2: در صورتی که چندین محصول در سبد خرید باشد، بیشترین زمان آماده سازی برای تکمیل سفارش، محاسبه می گردد.
زمان ارسال سفارش هر محصول
نحوه ی نمایش افزونه در اپلیکیشن:

زمان ارسال در اپ

نحوه ی نمایش اطلاعات در سفارش: #

در جزئیات هر سفارش، پایین صفحه، قسمتی به نام زمینه های دلخواه وجود دارد. می توانید زمان ارسال را در ان مشاهده نمایید. البته در جزئیات سفارش، قسمت اطلاعات تسویه حساب نیز در دسترس است.

 

قدرت گرفته از BetterDocs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *