تاثیر اپلیکیشن ها بر کسب وکار

اپلیکیشن ( (Application: نوعی نرم‌افزار کامپیوتری است که برای استفاده کاربر نهایی (End-User) طراحی می‌شود.این برنامه نرم‌افزاری را شما می‌توانید از طریق موبایل یا هر دستگاه قابل‌حمل دیگر دانلود کنید و به‌طور مستقیم به آن دسترسی داشته باشید. اکثر نرم‌افزارهایی که ما روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم شامل این تعریف می‌شوند وتنها نرم‌افزارهای سیستم نظیر  سیستم عامل ها یا زبان‌های برنامه نویسی جز اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند.

امروزه اپلیکیشنها به عنوان ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند.از آنجایی که تعداد افراد زیادی از موبایل های هوشمند  استفاده میکنند و از این طریق به اینترنت دسترسی دارند که قابل ذکر است این تعداد رو به افزایش می باشند،برای توسعه و تبلیغ  محصولات و خدمات تان  به غیر از وب سایت، اپلیکیشن های موبایل نیز می تواند در پیشبرد کسب و کارتان شما راهمراهی کند .

یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی نیز بهره می برد، مواردی از قبیل رضایت بیشتر مشتری و اگاهی بیشتر از محصولات.

امروزه در بسیاری از کشورها، اپلیکیشن‌های تجاری ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای ارتقای سطح ارائه خدمات و محصولات تجاری می‌باشند.

هر ماه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌های معروف، توسط میلیون‌ها کاربر دانلود و استفاده می‌شود؛. این‌که یک اپلیکیشن تا چه حد بتواند سودآور باشد، بستگی به تعداد افرادی دارد که از  آن app استفاده کنند.

در اینجا مزایای ساخت اپلیکیشن برای کسب و کارتان را به صورت مختصر بررسی میکنیم

1.سبقت از رقبا: با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید.

2.ارتباط مداوم با مشتری: اپلیکیشن موبایل کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند.

3.کاهش شدید هزینه تبلیغات: هزینه تبلیغات و چاپ کاتالوگ حذف شده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی موبایل مشتری قرار می گیرد.

4.ارتقا تصویر برند شما: ساخت یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار شما نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است.

5.به روز رسانی: مشتریان هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین اخبار شما مطلع می شوند.

6.افزایش فروش: اپلیکیشن کسب و کار، مشتریان شما را به مبلغین کسب و کار شما تبدیل می کند.

7.در دسترس بودن همیشگی برای مشتری:شما می توانید با طراحی یک اپلیکشن اختصاصی در حوزه کاری خود محصولات و خدمات تان را برای کاربران به اشتراک گذاشته ،بطوریکه همیشه این سرویس ها در دسترس کاربران شما باشد.

  8 . سهولت دسترسی : وقتی کاربران، وب سایت شما را مشاهده می کنند مطمئن می شوند که شما اپلیکیشن موبایل نیز دارید که آنها می توانند در هر جایی، با استفاده از تلفن های همراه خود از آن استفاده کنند. میل بیشتری به این دارند که از خدمات شما استفاده کنند .زیرا میدانند به سهولت در دسترس هستید.

و در نهایت به همه کسانی که دارای کسب وکار هستند و مایلند به غیر از مشتریان فعلی مشتریان جدیدی را جذب کنند و افزایش فروش داشته باشند با توجه به رونق گوشی های هوشمند پیشنهاد می دهیم یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ محصولات خود بسازند  که پیوستن به این فناوری می تواند تضمینی برای نتایج مورد انتظار برای کسب و کار شما باشد .

برای ارتقا کسب و کارت، بهتره اپ خودتو داشته باشی.

قدرت گرفته از BetterDocs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *